T etovanie je proces a stav v jednom .... Je prirodzené pre človeka ako čokoľvek iné, čo ho vytvára. Sprevádza ho od samého počiatku. Je čisto osobné, silno jedinečné. Odzrkadľuje svet a chápanie svojho majiteľa v dobe, kedy sa rozhodol pre tento iniciačný akt.

A kt, ktorým sa natrvalo rozhodne prejaviť svoje myšlienky, pocity či predstavy a je pripravený konfrontovať reakcie svojho okolia i seba samého naň po celý život. Zaujímavé ba priam fascinujúce je to, že telo si ho ponecháva až do konca aj napriek tomu, že sa po pár rokoch samo celé vymení. Nevyrastie, nevtiahne sa. Telo ho chce navždy a je ochotné preň trpieť.

T etovanie je proces, kde človek spoznáva sám seba. Je nútený pozorovať svoje telo, jeho citlivosť na ostré dotyky s ihlou.

T etovanie ti umožní pozorovať svoje pocity, ktoré sa počas celého aktu menia a často skryté vychádzajú na povrch, kde zanechajú konečnú myšlienku v podobe tvarov, farieb, či tieňov. Bod za Bodom. Pre mňa ako umelca vytvárajúceho toto jedinečné dielo je tetovanie zodpovednosť, pocta, ktorá mi umožní sa prejaviť priamo na človeku a zjednotiť sa s ním až do smrti.

O to viac je to pre mňa veľká česť, že niekto bude nosiť v sebe moju prácu navždy a motivuje ma to stále sa zlepšovať prácou na sebe, aby som bol tejto cti hoden čo najviac. Je pre mňa veľkolepé, že to čo vytvorím sa nedá vyzliecť, nedá zvesiť, či odložiť.

O óóó ďakujem, že môžem dotvárať ľudí.

Tomáš Jankuliak

Pozrite si ukážky našich prác

 • Tetovania

  Ukážky tetovaní z našej dielne
  Read More
 • Mandaly

  Osobné mandaly harmonizujú vaše vnútorné energie
  Read More
 • Návrhy a kresby

  Vaše tetovanie môže byť osobité a jedinečné
  Read More

Ďalšie projekty

Nájdete nás aj sociálnych sieťach

 

Najnovšie správy

Začiatky BODLIAK TATTOO

01. december 2014

Prvýkrát som sa s tetovaním stretol počas štúdia na vysokej škole, nepočítajúc atramentové srdce, zdobiace...

«
»

Kontakt

  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  0907 547 511
  Vyšnokubínska 55/84
026 01 Vyšný Kubín

Our Map

Viac kontaktov Google mapa